İntörn Öğrencilerine Promosyon Ödemesine İlişkin Protokol İmzalandı

Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı ile Vakıfbank arasında Tıp Fakültesinin uygulama çalışması yaptırılan ve ücret ödenen intörn öğrencilerine promosyon ödemesine ilişkin protokol imzalandı.

Hitit Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı ile Vakıfbank arasında imzalanan protokol ile intörn öğrencilerin alacağı promosyon miktarı belli oldu. Tıp Fakültesi öğrencilerine intörn eğitim döneminde uygulama çalışmaları karşılığında yapılacak ödemelere ilişkin Vakıfbank ile promosyon ücreti ile ilgili bir protokol imzalandı.

Tıp Fakültesinde 85 intörn öğrenciye uygulama çalışmaları karşılığında yapılacak ücret ödemeleri ile birlikte promosyon da verilecek. İntörn öğrencilere, uygulama çalışmaları karşılığında her ay ödenecek ücretler ile birlikte promosyon miktarı da hesaplarına yatmış olacak.

01 Şubat 2024 tarihinden itibaren net asgari ücret tutarında ödeme alacak intörn öğrencilere her ay ücretlerle birlikte ödenecek promosyon miktarı da kişi başına 300 TL olacak. Akademik takvime uygun olarak eğitim ve öğretim dönemlerinde intörn eğitimi almaya hak kazanan öğrencilere ödenecek promosyon 12 ay boyunca devam edecek.

Dekanlık’ta gerçekleştirilen imza törenine Dekan V. Prof. Dr. Özgür YAĞAN, Dekan Yardımcıları Doç. Dr. İhsan ÇETİN, Dr. Öğr. Üyesi H. Hande KESER ŞAHİN, Vakıfbank Çorum Şube Müdür Yrd. Beytullah ÖZDEMİR, Fakülte Sekreteri Musa KURTCU ve Vakıfbank Portföy Yöneticisi Erkan KOZAN katıldı.

Dekan V. Prof. Dr. Özgür YAĞAN, protokolün hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür ederek kurumlar arasında imzalanan intörn öğrencilere ücret ödemelerine ilişkin sözleşmenin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Protokol ile 01 Şubat 2024 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere intörn öğrenciler, uygulama çalışmaları karşılığında ücret ve promosyonlarını Vakıfbank aracılığıyla alacak.HIZLI ERİŞİM

Twitter instagram Facebook